Galatasaray- Beşiktaş bilet satışı ne zaman? GS- BJK maç biletleri satışa çıktı mı? Galatasaray- Beşiktaş maçı ne zaman?

Spor Toto Üstün Lig 13. hafta maçında Galatasaray- Beşiktaş çaba ediyor. Galatasaray- Beşiktaş bilet satışı ne vakit ve GS- BJK maç biletleri satışa çıktı mı merak ediliyor. Galatasaray- Beşiktaş maçı ne vakit ve Galatasaray- Beşiktaş bilet satışı ne vakit olduğu araştırılıyor. Galatasaray- Beşiktaş bilet satışı ne vakit? GS- BJK maç biletleri satışa çıktı mı? Galatasaray- Beşiktaş maçı ne vakit? Ayrıntılar haberimizdedir…

GALATASARAY- BEŞİKTAŞ BİLET SATIŞI NE VAKİT?

Spor Toto Muhteşem Lig 13. hafta maçında, 5 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de Beşiktaş A.Ş. ekibi ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri, 2 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’te passo.com.tr adresinden satışa sunulacaktır.

GS- BJK MAÇ BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI MI?

Galatasaray- Beşiktaş maç biletleri2 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’te passo.com.tr adresinden satışa sunuluyor. Bilet satışları, 2 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’te, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup; 3 Kasım Perşembe günü saat 11.00’de yalnızca GS Logolu passolig kartlarına satış yapılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir