Marco Materazzi’den Şampiyonlar Ligi finali yorumu!

Şampiyonlar Ligi Finali için İstanbul’da bulunan Inter ve İtalya Ulusal Takım’ının eski futbolcusu Marco Materazzi, Demirören Haber Ajansı’na açıklamalarda bulundu. Manchester Citynin bu kupayı almasının hayal olacağını söyleyen Materazzi, Bu kupayı alıp konutumuza götürmek bizim için mümkünlük dahilinde bir şey. Onlar için biraz daha hayal üzere duruyor formunda konuştu.

ZOR BİR MÜSABAKA BEKLİYORUM

Bu maçın Inter ismine büyük bir fırsat olduğunu söyleyen Marco Materazzi, “Tabii ki dünyanın en değerli ve en varlıklı kulüplerinden biriyle oynuyoruz. Bizim için bu büyük bir fırsat. Fakat birebir vakitte bir noktada para yoksa muvaffakiyetin da gelmesinin daha sıkıntı olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden daha sıkıntı bir müsabaka bekliyorum. Fakat tekrar de talihimiz var” biçiminde konuştu.

HAKAN ARTIK BİZDEN BİRİ

Hakan Çalhanoğlu’nun kupayı İstanbul’da kaldırmasının kıymetli olacağını tabir eden eski İtalya Ulusal Grup kaptanı, “Hakan artık bizden biri. Çok güzel oynayacağını da düşünüyoruz. Bizden biri olduğu için de kupayı burada kaldırması onun için değerli olacaktır” sözlerini kullandı.

GALATASARAY ÇOK BÜYÜK BİR TAKIM

Galatasaray’ı şampiyonluk için tebrik eden eski İtalyan futbolcu, “Tabii ki rastgele bir şampiyonayı kazanmak zordur. Galatasarayda çok büyük bir grup. Hepsi benim kalbimde ve onları çok tebrik ediyorum. Galatasaray çok yeterli bir grup. Galatasaray’ın muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum” dedi.

ZANIOLONUN AKLINI OYUNA VERMESİ GEREKİYOR

Zaniolo’nun başarılı bir oyuncu olduğunu söyleyen Materazzi, “Tabii Galatasaray’da İtalya’dan gelen çok oyuncu var. Bildiğim kadarıyla Zaniolo da ortalarındaki en genç oyuncu. Zaniolo başarılı bir futbolcu. Aklını oyuna vermesi gerekiyor. Bu biçimde de ulusal kadroda daha düzgün sonuçlar elde edebilir ve gruba girebilir” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir