İZSİAD 30. yılını Nükhet Duru ile kutladı

İzmir Endüstrici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) 30. yaşını coşkuyla kutladı. İzmir Arena’da düzenlenen gece tiyatro sanatkarı Volkan Severcan’ın sunuculuğunu yaparken, Nükhet Duru da harika bir konser verdi. Gecede, birbirinden hoş dans şovları de İZSİAD üyelerinden büyük alkış aldı. İZSİAD için özel bestelenen 30. yıl marşı da beğenilirken, üyeler marşa Türk ve İZSİAD bayrakları ile eşlik etti. Azra Galvaniz ana sponsorluğunda yapılan gecede İZSİAD’da 20-25 ve 30 yılını dolduran üyelere ve eski liderlere da birer onur plaketi takdim edilirken, geceye katkısı olan isimlere de plaket verildi.

Gecede konuşan İZSİAD Yönetim Kurulu Lideri Hasan Küçükkurt, Derneğin 30. yıla ulaşmasına katkı sağlayan liderlere, yöneticilerine ve üyelerine teşekkür etti.

İZSİAD Başkanı Küçükkurt, İZSİAD’ın 30.Kuruluş yılına özel İzmir’imizin kurtuluşunun ve Cumhuriyet’imizin 100.yılına ithafen Orkestra Şefi İzmirli Sanatçı Uğur Sayınbatur’un kelam ve müziğini hazırladığı “İzmir Endüstrici ve İş İnsanları Derneği 30.Yıl Marşı”nın da beğenilmesinin kendilerini memnun ettiğini belirten Küçükkurt, “İş insanları derneği olarak üyelerine hizmet ederken, Atatürkçü çizgimizden taviz vermeden ülkemize katkı sağlamak için çalıştık. Türkiye’de ve kentimizde yaşanan sıkıntılara da duyarsız kalmadık. Üniversite öğrencilerimizin barınma meselesinden, pandemide muhtaçlık sahibi ailelere yardıma kadar her yerde bulunmaya çalıştık. Sarsıntıda meskenini kaybedenlere dayanak olmaya çalıştık. Nerede bir toplumsal gereksinim ve meşakkat var, İZSİAD her vakit orada tahlilin yanında oldu. Bundan sonra da İZSİAD daha hoş projeler üreterek İzmir’e ve Türkiye’ye hizmet etmeyi sürdürecek” dedi.

EMEK VERENLERE PLAKET

Açılış konuşmasının akabinde İZSİAD’ın geçmiş devir liderlerine plaket takdimi yapıldı. İZSİAD’ın 20-25 ve 30 yıllık üyelerinin de ödüllendirildiği gecede, katkı sağlayan sponsorlara da plaketleri verildi. Nükhet Duru’nun harika sahne performansı sergilediği gece 10. Yıl Marşı ve İzmir Marşı’nın daima birlikte söylenmesi ile sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir