Göğsümden kist ameliyatı olacağım demişti ama…

Didem Şener sosyal medyada gündem oldu. Günün hakkında en çok araştırma yapılan isimlerden biri olan Didem Şener’in estetik itirafı ile ilgili bilgileri bir araya getirdik!

“KİST AMELİYATI OLACAĞIM” DEDİ AMA…

İtalya’da yaşayan ve Twitch yayınlarıyla popüler olan Didem Şener, uygulama üzerinden “Kist ameliyatı olacağım” başlıklı bir canlı yayın sayfası açtı. İzleyicilere ameliyat parası biriktirdiğini söyleyen Şener, dakikalar içerisinde yüklü miktarda bağış aldı. Didem Şener’in topladığı paralarla göğüslerine silikon taktırdığı ortaya çıktı.

SİLİKON TAKTIRDIĞINI İTİRAF ETTİ

Didem Şener skandalın ortaya çıkması ardından açıklamada bulundu. Şener, “O video benim ilk yayınlarımdan biri ve tamamı hiçbir beklentim olmadan eğlence amaçlı yayın açtığım dönemlerden. Arkadaşlarla konuştuğumuzda bir donate bar (bağış kampanyası) açalım dedik, çünkü 20-30 izleniyordum.

Kist ameliyatı donate barı açmamın nedeni göğsümde kist olduğu için değil, direkt göğüs estetiği ameliyatı için açarsam insanlar tarafından ayıplanırım diye düşünmüştüm. Yaptığım şey doğru mu hayır, değil. Sahte rapor işi de tamamen troll (espiri). Bu yayından sonra kist ameliyatı barının başlığını değiştirip göğüs estetiği yazmıştım” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir