AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?

AÖF kayıt yenileme süreçleri ne vakit yapılacak? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? Adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Bilindiği üzeri AÖFbitime imtihanları 10-11 Aralık tarihlerinde yapılmıştı. İmtihanların tamlamasının artıdan adaylar AÖF kayıt yenileme tarihlerini araştırıyorlar. Pekala ,AÖF kayıt yenileme ne vakit yapılacak?AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? AÖF Bahar Devri imtihanları ne vakit yapılacak? Ayrıntılar haberimizde…

AÖF KAYIT YENİLEME NE VAKİT YAPILACAK?

Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme süreçleri 13 Şubat 2023 Pazartesi günü başlayıp 24 Şubat 2023 Cuma günü saat 23.59’da sona erecek. Kayıt yenileme süreçlerinin tamamlanması için adaylar harc fiyatlarını ilgili tarihlerde yatılması gerekmektedir.

Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir.Kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek biçimde ders seçebilecektir.

E DEVLET AÇIKÖĞRETİM KAYIT YENİLEME NASIL YAPILYOR?

Kayıt yenileme süreçleri ise 13 Şubat2023 ile 24 Şubat 2023 tarihleri ortasında yapılabilecek. Çevrimiçi müracaat süreçleri https://aoskayit.anadolu.edu.tr? adresinden e-Devlet şifresi ile yapılacak. Adayların müracaat yapabilmeleri için tahsil bilgilerinin MEBBİS/YÖKSİS sisteminde yeni olması gerekiyor.

AÖF BAHAR DEVRİ İMTİHANLARI NE VAKİT YAPILACAK?

AÖF Bahar Periyodu Orta sınavları15-16 Nisan 2023 tarihinde yapılacak. Bahar devri bitirme (Final)sınavları ise 27-28 Mayıs 2023 tarihindeAÖF imtihan merkezlerinde yapılacak..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir